Uncategorized

Padzirdi dzīvnieku karstajā laikā!

Lai gan daudzi apgalvojam, ka esam dzīvnieku mīļi, cienām un mīlam dzīvniekus – bet nereti ikdienas steigā neaizdomājamies par to, ka mums apkārt ir arī bez-saimnieku, vai arī vienkārši noklīduši mīluļi. . .

. . . biežāk protams gan tie ir mums vislabāk zināmie kaķi un suņi – tāpēc šoreiz vairāk gan par tiem.

Protams par to, ka jārūpējas un jāseko līdzi sava mīluļa komfortam, uzvedībai un veselības stāvoklim vispar nevar būt ne runas, bet mūsu sabiedrībā bieži vien gadās situācijas, kurās no mīlēta un lolota mājas mīluļa dzīvnieciņš dažādu situāciju rezultātā pārtop par klaidoni, kuram par savu izdzīvošanu ir jārūpējas pašam.

Lūk šeit arī talkā nāk dažādas dzīvnieku aizsardzības biedrības, apvienības uzņēmumi, bet kas ir vissvarīgāk – brīvprātīgie un vienkārši cilvēki kuri ne tikai apgalvo, ka rūpējās, mīl un ciena mūsu četrkājainos draugus, lai iespējams tādā veidā veiksmīgāk iekļautos sabiedrībā, bet to arī pierāda ar savu domāšanas virzienu un reālām rūpēm. Rūpējoties gan par savu mājas mīluli, gan iespēju robežās arī par apkārtējiem  . . .

Bet jebkurā gadījumā, arī šogad tuvojoties karstajam laikam un karstā laika periodā Aizkraukles bezpeļņas dzīvnieku tiesību aizsardzības biedrība “Felida” vērš uzmanību uz šo jautājumu…

Ja slāpst Tev –

slāpst arī četrkājainajam draugam. . .

Noliec ūdens trauku sētas kaķim,

neaprūpētam kaimiņu sunim,

vai uz ielas sastaptam klaidonim . . .

. . .malks ūdens var glābt dzīvību!

Hits: 578