aizkraukle bezpelnas biedriba dzab felida nonprofit patversme ziedo

Aizkraukles 11 kucēnu stāsts… 🆘️🆘️🆘️ Dalies Share

Aizkraukles 11 kucēnu stāsts…
🆘️🆘️🆘️
Dalies Share Palīdzi Ziedo
Kādā alā piedzimušie un izglābtie 11 kucēni pašlaik atrodās kucēnu mammas apgādībā pateicoties I.Grandānes kundzei un “Ķepu Ķepā”, kuri zibenīgi reaģēja uz bezatbildīgu suņa saimnieka bezdarbību un novērsa kucēnu nāvi. Bet jau pēc 2 mēnešiem, kucēniem katram vajadzēs savas mājas…turklāt pirms tiek meklētas mājas, kucēni ir jāvakcinē un jāveic čipēšana, kas katram kucēnam izmaksās no 50-70€! Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrība “Felida” neveic patversmes funkciju un nevar nodrošināt suņu izmitināšanu, kā arī naudas līdzekļu suņu vakcinēšanai un čipēšanai gluži vienkārši nav. Situācija ir jārisina kopā un mēs ticam, ka ar sabiedrības-dzīvnieku mīļu un atbalstītāju palīdzību mēs to varēsim paveikt.

Kā dzīvnieku aizsardzības biedrība ar (SLO) sabiedriskā labuma organizācijas statusu varam koordinēt ziedojumu vākšanu un novirzīšanu šim mērķim, nodrošinot nepieciešamo akcijas izpildi.

PayPal drošā saite ziedojumiem:
https://paypal.me/CareFelidae

BANKAS KONTS Ziedojumiem:
DzAB “Felida” Reģ.Nr:
40008152158
AS Citadele konts:
LV09PARX0016069935123

Felida Cat Dog NonProfit DzAB Biedriba Aizkraukle Bezpelnas Adopcija Patversme Free volunteer Pet Care Donate PublicBenefit SabiedriskaLabuma Community MicroChip Vakcinācija

Hits: 68