aizkraukle dzab felida ptp

Šis ir veiksmes stāsts un tā

Šis ir veiksmes stāsts un tāds tas turpināsies! 🙂
Kucēni MeklēMājas
Stāsts par labām sirdīm, stāsts par uzņēmību un iesaistīšanos – par patiesu dzīvniekmīlestību!
Inguna Grandāne ir uzņēmusies šī stāsta smagāko lomu uzņemoties rūpes par likteņa pamestajiem kucēniem, bet viņas entuziasmu, izdarību un nesavtīgu dzīvniekmīlestību izgaismo patiesa drosme risināt sarežģītas situācijas, kuras nenoliedzami radušās citu sabiedrības indivīdu neizdarības dēļ.
Pateicoties Ingunas uzsāktajai kucēnu glābšanas operācijai pašlaik pasaulē būs saglabātas vēl 11 dzīvības, kurām ar dāsno DzAB “Felida” draugu un atbalstītāju palīdzību un atbalstu mēs varēsim nodrošināt pienācīgu un likumam atbilstošu sagatavošanu ceļam pie saviem jaunajiem saimniekiem.
Patiess prieks un arī milzu paldies jāsaka katram ziedotājam par ziedojumu šajā akcijā, katram kurš dalijās ar informāciju un palīdzēja. Paldies arī “Ķepu ķepā” par mobīlu reakciju sākuma fāzē un Aizkraukles veterinārajai klīnikai DK VETMED par pretīmnākšanu un sadarbību.
Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrības “Felida” sapnis un darbības mērķis ir veicināt ikviena sabiedrības locekļa atbildīgu un tolerantu attieksmi pret dzīvniekiem – par draudzīgu līdzāspastāvēšanu!
Priecājamies par katru un ikvienu, kura atbildības sajūta un nesavtības līmenis ir tik pašpietiekams, ka ļauj atbildīgi un pēc brīvprātības principa uzņemties šādus pēkšņus SOS pienākmus atliekot malā savas ikdienišķās ambīcijas un vajadzības…

Aizkraukle Inguna Grandāne ptp DzAB Felida SOS Dzīvnieku Aizsardzības Biedrība #Čipēšana Vakcinācija Suns Dog Shelter Volunteering April11 Year2019 Kucēni Lapsas Alā #ĶepuĶepā DkVETMED Veterinārā Klīnika

Hits: 43