Mājaslapas atjauninājumi

Biedrība “Felida” sociālajos tīklos. . .

 

 

Dažādi sociālie tīkli un mikroblogošana ,katra sociāli aktīva projekta darbībā nav nekas jauns un neparasts, arī FELIDA.LV popularizējot biedrības “Felida”nemitīgo darbu dzīvnieku aizsardzībā tiecās pēc dažādām sasaistēm ar lielākajiem zināmajiem un Latvijā plašāk lietotajiem sociālajiem tīkliem.

Ar dažādu sociālo tīklu palīdzību iespējams sasniegt plašāku auditoriju jo tie darbojās kā platforma, bet lielākais šāda tipa projektu popularizēšanas spēks ESI TIEŠI TU mūsu dārgais apmeklētāj, jo noteikti vari palīdzēt biedrībai smagajā darbā tikai ar dažiem peles klikšķiem nospiežot uz attiecīgajām “pogām” kuras mēs visi tik labi jau zinām ( Like ; Share ; Patīk ; Ieteikt u.t.t. ) . . . Šādā veidā padodot tālāk informāciju par biedrības darbu Tu vari būt viens no tiem svarīgākajiem posmiem, kurš kādam dzīvnieciņam atrod pašam savas mājas un savu dārgo saimnieku. . .

Pašlaik esam iemājojuši un atrodamies šādos sociālajos tīklos, kuros obligāti arī pieseko mums un nekautrējies padalīties ar citiem 😉

Facebook: https://www.facebook.com/Felida.lv/

Twitter: https://twitter.com/Felida_Biedriba/

Instagram: https://www.instagram.com/_felida.lv_/

Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/felida.lv/

Hits: 537