aizkraukle biedriba dzab felida felidalv nepercadopte nonprofit patversme ptp ziedo

Ar patīkamu

Ar patīkamu siltumu sirdī un atvieglotām nopūtām sakām MILZĪGU PALDIES mūsu atbalstītājiem:
– atbalstītājiem, kuri aktivizējās ar palīdzību mūsu biedrībai pirmoreiz,
– atbalstītājiem, kuri mūs atbalsta regulāri
– un pavisam noteikti arī tiem, kuri ļoti vēlējās, bet nespēja rast iespēju pagaidām mūs atbalstīt !
Mūsu sirdis sildīja Jūsu saprotošā attieksme, saņemtie laba vēlējumi, ieteiktie risinājumi, katrs kurš dalījās ar mūsu ierakstu, katrs kurš atbalstīja ar ziedojumu un katrs kurš domās bija ar mums…
Bija ziedotāji, kuri ziedojot norādīja, ka viņu ziedojums ir mazs vai pat niecīgs – tad nu ziniet dārgie, mums katrs ziedojums ir liels! Mēs nedalām un nešķirojam ziedotājus, mēs neveicam ziedojumu statistiku un mūsu mērķis nav analizēt ziedotāju rocību, devīgumu ,vai vēlmi palīdzēt!
Tāpat, kā mūsu mērķis nav apcerēt un analizēt ziedotāja iemeslus un motivāciju… Mūsu mērķis ir darīt visu, lai nodrošinātu biedrības darbību un veiktu nepieciešamās funkcijas dzīvnieku aizsardzībā.
Šī ziedojumu akcija mūs patīkami pārsteidza, mēs no jauna spējam ticēt labajam, spējam ar cerībām skatīties nākotnē un pilnvērtīgi funkcionēt savu iespēju robežās un tas ir tikai JŪSU nopelns šajā brīdī!

Kā jau noprotat mūsu biedrības veterinārās klīnikas rēķins ir apmaksāts veiksmīgi no ziedojumu kampaņā savāktās naudas, no ziedotājiem tika saņemta arī kaķu barība, granulas un citas nepieciešamas lietas, kuras ļoti ļaus ietaupīt biedrības budžetu uz kādu brīdi. Ar patiesām cerībām skatoties nākotnē varam turpināt savu brīvprātīgo darbu un apsvērt turpmākās darbības plānus.

Aicinām mūsu sekotājus pievienot savus draugus mūsu lapai, aizvien dalīties ar mūsu lapas ierakstiem, popularizēt dzīvnieku aizsardzību un rūpēties par dzīvnieku labsajūtu blakus cilvēkiem…

*Par ko ir šis paldies?
– Šī gada 17.novembrī satraukuma un šķietamas bezizejas mākti ievietojām informāciju pieejamajos interneta resursos par mūsu tā brīža situāciju
[ saite uz ierakstu: https://ej.uz/paliga_sauciens_felida ]

Ziedot biedrībai var jebkurā brīdī. Pamestu un novārgušu dzīvnieku uzturēšanai, rehabilitācijai, veterinārajām manipulācijām, ar dzīvnieku uzturēšanu saistītajiem izdevumiem.

Rekvizīti Ziedojumiem:
Dzīvnieku tiesību aizsardzibas biedrība “Felida”
Reģ. Nr. 40008152158
AS Citadele
konts: LV09PARX0016069935123

https://ej.uz/paliga_sauciens_felida

Hits: 45