aizkraukle biedriba dzab felida felidalv meklejammajas nepercadopte nonprofit patversme ptp ziedo

Šodien biedrībā mūsu minču

Šodien biedrībā mūsu minču skaits, “vienā rāvienā” palielinājās par pieciem svītraiņiem!
Brīdī, kad biedrības darbi ritēja pilnā sparā un biedrībā sanākušie brīvprātīgie pārrunāja notikumus, kāds kungs pie biedrības durvīm ierīkotajā kaķu “Baby-box” uzcītīgi centās ievietot piecus minčus.
Protams biedrības darboņi pārtrauca viņa uzcītīgās darbības, aicināja biedrībā, kur uzreiz tika uzņemti visi jaunpienācēji.
Vismaz murrātājiem nebija jāpavada ne mirklis “Baby-Box” būrī, kurš nu dien nav paredzēts pieciem astaiņiem. Vīrietis apstāstīja situāciju un sniedza informāciju par to, no kurienes minči attransportēti. Tāpat arī uzzinājām, kur meklējama kaķēnu mamma un kāda ir tā lauku rajona kaķu populācija.
Šobrīd šiem 3-4 mēnešus jaunajiem minčiem ļaujam iepazīties ar viņiem norīkoto biedrības telpu un aprast ar vides maiņu.
Šī brīža situācija liek mums nedaudz iespringt un rīkoties ārkārtas režīmā, lai gan biedrības telpu skaits un lielums ir pietiekams visu (kopā šobrīd 29!) biedrībā mītošo kaķu izmitināšanai.
Steidzamības kārtā jaunpienācēji tiks pārbaudīti, attārpoti un apbužināti, veiktas nepieciešamās manipulācijas.Tāpat arī ārkārtas apspriedē tika pārrunāta iespēja par konkrētās pilsētai pieguļošās lauku teritorijas apzināšanu un šo aktivitāšu saskaņošanu ar pagasta pašvaldību. Plānotie aktivitāšu laiki un kaķu kolonijas apzināšana vēl jāsaskaņo, bet esam gatavi iesaistīt kaut visus četrus biedrības sertificētos dzīvnieku ķērājus un aprīkojumu, lai bezsaimnieku kaķu sterilizācijas programmas “Noķer-Sterilizē-Ataid” ietvaros sakārtotu ,vēl kādu rajonu, kurā attīstījusies nesterilizēto kaķu kolonija.

Rekvizīti un iespējas ziedojumiem biedrībai, kaķu uzturēšanai un veterinārajām izmaksām:

Caur PayPal drošo saiti: https://www.paypal.me/CareFelidae

Ziedojums caur bankas kontu:
DzAB “Felida” – Sabiedriskā labuma organizācija (SLO)
Reģ.Nr:
40008152158
AS Citadele konts:
LV09PARX0016069935123

Sabiedriskā labuma organizāciju likuma 4.panta pirmā un otrā daļa:
Uzņēmumi un personas, kuras ziedo sabiedriskā labuma organizācijai, ir tiesīgas saņemt likumos noteiktos nodokļu atvieglojumus.

Hits: 30