aizkraukle dzab felida ptp

“Es, daba un dzīvnieki pavasarī”. Pirms

“Es, daba un dzīvnieki pavasarī”.

Pirms laiciņa ar laikraksta Staburagslv un pieejamo interneta resursu starpniecību izsludinājām konkursu, kurā aicinājām bērnus brīvdienās iesaistīties dabas vērošanā.
Interesantākos, cītīgākos un pat vesela kolektīva darbiņus saņēmām no
Pērses sākumskolas – pirmsskolas grupas bērniem ar skolotāju Daigu Andresoni 🙂
Ir tiešām liels un patiess prieks par mazajiem un aktīvajiem dabas draugiem un atsaucīgo, atraktīvo skolotāju, kura bērniem audzina mīlestību pret dabu, interesi vērot un izzināt, sapratni, izpratni un toleranci pret dzīvajām būtnēm un dabas procesiem.
Konkursa uzvarētāji un aizrautīgākie dalībnieki saņēma sarūpētās balvas no Staburags redakcijas darbiniekiem un DzAB Felida , kuras sarūpētas ieguldot personīgos līdzekļus.
Lai balvas nogādātu centīgajiem bērniem pieteicām tikšanos un organizējām braucienu uz skoliņu, jo mērķis nav tikai pasniegt balvas, bet arī iepriecināt bērnus, radīt un arī saņemt iespaidus, atbildēt uz interesējošiem jautājumiem un iesaistīt bērnus izglītojošās aktivitātēs.
Ciemos aizbraukušie “Felidas” pārstāvji apdāvināja bērnus un paši arī tika pārsteigti, jo Daiga Andersone ar bērniem un bērnu vecākiem bija sagādājusi cienastu arī biedrības kaķiem 😊.
Šajās aktivitātēs katrs iesaistītais saņēma milzu pozitīvisma lādiņu un iespaidus, kas nezudīs vēl ilgi.
Aicinājām bērnus un skolotāju ciemoties arī pie mums, lai mūsu draudzība aug tikai augumā un bērniem rodās priekšstats par brīvprātīgo darbu.
Jāsaka, ka labais vairo labo un smaids rada smaidu, tāpēc aicinām ikvienu ikdienas steigā nedaudz apstāties un iesaistīties sabiedriskā labuma brīvprātīgajās aktivitātēs, lai sabiedrība kopā radītu ap sevi nesavtīgas palīdzības loku. 🙂

Saite uz notikušā konkursa publikāciju: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2179858305416975&id=910173179052167

Pērses pamatskola ptp Brīvprātīgais Pavasaris Spring Apbalvošana Pirmsskola Pamatskola Felidai10 Dzīvnieku Aizsardzības Biedrība Bērni Skolēni Aizkraukle Pērse

Hits: 158