fbpx

Vēliet veiksmes un turiet īkšķus!

Bieži nerakstām šādus stāstus, lai gan varbūt vajadzētu.

Mums šī ir ikdiena – viņu sāpes ir arī mūsu sāpes. Šādi gadījumi nav vienkārši neveiksmes stāsti, bet gan kāda cilvēka bezatbildības, vienaldzības un egoisma rezultāts, kas rada ciešanas dzīvniekam.

Paldies par operatīvo darbību un iesaistīšanos skolēniem, kuri informēja skolotāju par dzīvnieku šādā stāvoklī un skolotājai, kura neatslāba uzstājīgi meklējot iespējas palīdzēt dzīvniekam!
Vakar 04.02.2024 saņēmām satrauktu zvanu par kaķēna stāvokli. Informācijas apmaiņas ķēdīte bija samērā gara, bet pārsteidzoši operatīva, kas savā ziņā padara šo par īpašu stāstu. Kaķēnu pamanījuši skolēni, kuri informējuši skolotāju par kaķēnu bezpalīdzīgā stāvoklī. Skolotāja meklējot palīdzības iespējas apzvanījusi draugus un paziņas, kas dalījušies ar informāciju par biedrību “Felida”, tika sameklēts transports un kaķēns nogādāts drošībā. Šķiet kaķēnam sabrauktas ķepiņas – vairāki lūzumi un nopietnas traumas. Šobrīd kaķēns atrodas veterinārajā klīnikā un tiek gatavots nopietnai operācijai. Piesaistīti pieredzējuši veterinārārsti, kas garantē labāko iespējamo operācijas iznākumu. Zināms, ka vienu ķepiņu noteikti nāksies amputēt – tā vairs nav glābjama. Priekšā vēl garš, ilgs rehabilitācijas un atveseļošanās process. Turēsim īkšķus un atbalstīsim kaķēnu cik vien iespējams.

Vēliet veiksmes un turiet īkšķus!

Atbalsti kaķēnu ar ziedojumu!

CĪNĪSIMIES KOPĀ ⁉️ – Jūsu ziedojumi ir mūsu iespēja palīdzēt dzīvniekiem !
✅Bezpeļņas biedrība – sabiedriska labuma organizācija (NVO SLO) pastāv pateicoties ziedojumiem un brīvprātīgajam darbam!
✅Ar savu ziedojumu Jūs atbalstāt pamestu, slimu, un nelaimē nonākušu dzīvnieku glābšanu un uzturēšanu. Kritiskās situācijās katrs ziedojums un palīdzība ir svarīgs atbalsts, kas var glābt dzīvības!
️REKVIZĪTI ZIEDOJUMIEM:
Nosaukums: Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Felida”
Biedrības reģistrācijas numurs: 40008152158
AS Citadele bankas konts ziedojumiem:
Bankas Bic/swift: PARXLV22
Konta numurs:

LV09PARX0016069935123

Animal Care Donation QR code

Dalīties:
0 0 balsis
Ieraksta vērtējums
Abonēt
Paziņot par
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Rādīt visus komentārus
0
Droši izsakiet savas domas uzrakstot komentārux