fbpx

Iesaisties! #PalīdziPalīdzēt!

#MeklējamMājas – lūdzu #dalies ar ierakstu sociālajos tīklos!
Ja jāvērtē šī brīža situācija kaķu ziņā un biedrībā kopumā, tad jāsaka, ka “krāsas ir sabiezinājušās”. Šobrīd biedrība ir pārpildīta un mums ir daudz kaķu, kurus piedāvāt adopcijai, tāpēc jo īpaši lūdzam katru, kuram ir iespēja iesaistīties palīdzēt – atrast gan šiem, gan arī citiem mūsu biedrības pūkainajiem bēdu brāļiem jaunas un labas mājas. Ņemot vērā to, ka mūsu iespējas apkalpot nebeidzamu kaķu skaitu šobrīd ir ierobežotas gan finansiālā, gan arī darba roku ziņā mēs ļoti ceram uz pēdējo “salmiņu” – sabiedrības iesaisti!

Biedrības budžets, telpu izmērs ,kā arī mūsu pašu spēki ir izsīkuši un šodienas emocionāli smagā valdes sēde iezīmējusi ne visai patīkamu ainu biedrības nākotnes redzējumā. Ņemot vērā šo visu situāciju, esam pieņēmusi lēmumu noņemt ieviesto “BabyBox”, kurš bija paredzēts mazo kaķēnu anonīmai ievietošanai būrī, lai tie nonāktu biedrībā, drošās rokās. Jo jāsaka gan, ka pēdējā laikā (it īpaši) bieži saskārāmies ar situāciju, ka šajā “glābējsilītē” tika ievietoti arī pieauguši kaķi un kaķenes stāvoklī, kā arī “liekie” mājas kaķi, kam nav saistības ar šīs biedrības piedāvātās opcijas sākotnējo ideju.

Šobrīd esam situācijā, kad citus kaķus uzņemt un tiem palīdzēt vairs nav iespējams, tāpēc galvenais akcents tiek likts tieši uz esošo izglābto kaķu adopcijas veicināšanu un šo kaķu iekārtošanu drošās  un labās mājās – protams, katrs adopcijas gadījums tiks rūpīgi vērtēts.

#PIesakies

Vēl aizvien ļoti aicinām iesaistīties brīvprātīgos visdažādākajās jomās, it īpaši cilvēkus ar zināšanām dzīvnieku aizsardzībā, uzņēmējdarbībā, digitālajās tehnoloģijās un veterinārmedicīnā, kā arī ikvienu, kurš var un vēlās palīdzēt iesaistoties. Plašākai informācijai par to, kā iespējams iesaistīties un palīdzēt biedrības darbā lūdzam sazināties pa tālruni +37128323008 (WhatsApp)

#Atbalsti

CĪNĪSIMIES KOPĀ ⁉️ – Jūsu ziedojumi ir mūsu iespēja palīdzēt dzīvniekiem !
✅Bezpeļņas biedrība – sabiedriska labuma organizācija (NVO SLO) pastāv pateicoties ziedojumiem un brīvprātīgajam darbam!
✅Ar savu ziedojumu Jūs atbalstāt pamestu, slimu, un nelaimē nonākušu dzīvnieku glābšanu un uzturēšanu. Kritiskās situācijās katrs ziedojums un palīdzība ir svarīgs atbalsts, kas var glābt dzīvības!
️REKVIZĪTI ZIEDOJUMIEM:
Nosaukums: Dzīvnieku aizsardzības biedrība “Felida”
Biedrības reģistrācijas numurs: 40008152158
AS Citadele bankas konts ziedojumiem:
Bankas Bic/swift: PARXLV22
Konta numurs:

LV09PARX0016069935123

ZIEDOJUMA SAITE

Animal Care Donation QR code

Dalīties:
0 0 balsis
Ieraksta vērtējums
Abonēt
Paziņot par
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Rādīt visus komentārus
0
Droši izsakiet savas domas uzrakstot komentārux